preloader

Kiralık Sunucu

İstediğiniz konfigürasyona sahip sunucular,yüksek performans ve yüksek verimlilik ile bütün kontrol elinizin altında

Mitade Bilişim

Kiralık Sunucular

Kiralık Sunucu hizmetlerinde 1 Gbps port sağlanmaktadır. Eğer aşağıda size uygun sunucu bulamadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İŞLEMCİ MODELİ
RAM HDD IP PORT FİYAT SİPARİŞ

Üstün Veri Merkezi ve Network Altyapısı

Dünya standartlarındaki DGN Teknoloji Datacenter N+1 yedeklilik esasına göre dizayn edilmiş enerji ve network altyapısı ile yüksek uptime(%99.99) oranı ile hizmet vermektedir.


Web projelerinin hacmine uygun olarak doğru büyüklükte sunucu seçimi ile yüksek ziyaretçi sayılarına düşük maliyetler ile ulaşmak artık mümkün. 24 saat kalp atışları izlenen, olası herhangi bir problemde teknik ekip tarafından hızla ilk müdahalesi gerçekleştirilen kiralık sunucular ile internet üzerinden sunacağınız hizmetler kesintisiz ve hızlı olacak.


Türkiye merkezli sunucu donanımı ile hizmet vermekteyiz. Kiralık sunucu hizmetlerimizin tamamı kendi sistem odamızda ve Türkiye lokasyondur. Yüksek hat kapasitesinin yanısıra, %99.9 Uptime garantisi ile birlikte en uygun "gerçek" sunucu donanım altyapısını hızlı bir şekilde müşterilerimize sunmaktır.

Mitade Bilişim Kiralık Sunucu

KVM ile Sunucunuz Her Zaman Yanınızda!

Herhangi bir sorunda nerede olursanız olun, talebinizle sunucunuza takılan veya sunucu donanımında standart olan KVM cihazını kullanarak cihazınızın ekranına erişebilir ve müdahale edebilirsiniz.